x
Yüksek Performanslı Nautix Tekne Boyaları Kaptan Sepeti’nde!

Yüksek Performanslı Nautix Tekne Boyaları Kaptan Sepeti’nde!

13 Mayıs 2022

40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Nautix ürünleri tekne altı zehrili boyalarında referans haline gelmiştir. Avrupa ülkelerinde ve Türkiye pazarında kendini kanıtlamış olan Nautix, hem yaz hem de kış sezonunda teknenizi korur ve oluşabilecek kekamoz sorununu önler.

Tüm dünyada bir çok prestijli motor yat ve yarış teknelerinin gövdelerinde test edilen Nautix boya bakım serisi Kaptan Sepeti farkıyla satışınıza sunulmaktadır.

Nautix Boya  Çeşitlerini Öne Çıkaran Özellikler

  • Boyanın uygulandığı alanın, kapatma özelliği rakiplerine oranla daha yüksektir.
  • A4 T-Speed eşi olmayan bir boya çeşididir. Kısa sürede hız tutkunu motor yat sahiplerinin ve yarışçıların vazgeçilmezi olmuştur. Teflon katkısı sayesinde hızınıza hız katar, kanıtlanmış testleri vardır.
  • Gezi tekneleri için çözünen ve sert boya çeşitlerimiz, çok hareket etmeyen tekneleri de sezon boyu korur.
  • Büyük tekneler için ya da her sezon karaya çıkmak istemeyen tekneler için A88 Formula + biçilmiş kaftandır. Uzun ömürlü olan bu boya, aynı suları paylaştığımız Yunnistan’da en çok tercih edilen çeşittir.
  • Surf yapanlar için surf tahtalarının kaymasını engelleyen tek ya da çift komponentli kaymaz boyalarımız uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

Nautix boya kullanan bir müşterimizin teknesi 3. Sezonunu geride bıraktı. Müşterimiz teknesini yaklaşık 4 ay suda, 9 ay ise karada bekletti! Buna rağmen kurumayan , etkisini kaybetmeyen boyamız ile suya döndü ve tekne yeniden karaya çıktığında ise hiçbir bozulma, akma veya kekamoz sorununun olmadığını gördü. 3 Sezon boyunca bu süreç bu şekilde ilerledi. Müşterilerimize doğru ürünü sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz !

Tüm Nautix boyalarımız için https://www.kaptansepeti.com/nautix-paint sayfamızı ziyaret edebilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.